...
Praha KLÁNOVICE

Ředitel ZŠ Michal Černý odchází na MŠMT

Michal Černý

Ve středu 31. 3. 2021 dostala starostka MČ Praha-Klánovice do rukou dopis s důležitou informací. Dlouholetý ředitel Masarykovy základní školy a prezident Asociace ředitelů základních škol Michal Černý doručil úřadu svou výpověď.

Ve středu 31. 3. 2021 dostala starostka MČ Praha-Klánovice do rukou dopis s důležitou informací. Dlouholetý ředitel Masarykovy základní školy a prezident Asociace ředitelů základních škol Michal Černý doručil úřadu svou výpověď. Vyhrál totiž výběrové řízení na ředitele odboru základního vzdělávání a mládeže na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Pan Černý nastupuje na ministerstvo od 1. 7. 

Starostka Klánovic Zorka Starčevičová k tomu říká: „Odchod pana ředitele mně velmi mrzí, ale zároveň mu přeji kariérní postup a zdar v nové funkci. Dlouholetý ředitel Michal Černý a jeho tým stojí za tím, že naše škola je považována za jenu z nejlepších v širokém okolí. Chci mu v tuto chvíli co nejsrdečněni poděkovat za perfektní spolupráci klánovického úřadu a školy. Přeji panu Černému mnoho úspěchů a doufám, že i v nové funkci se bude občas vracet k nám do Klánovic.“

Dosavadní ředitel Masarykovy základní školy Michal Černý říká: „S Klánovicemi se neloučím, pouze naše spolupráce v oblasti školství bude probíhat z trochu větší dálky. Na místní školu, učitele, nepedagogické pracovníky, na naše žáky i na obyvatele Klánovic budu vždy velmi rád vzpomínat. Všem moc děkuji za úžasné roky strávené v této zelené městské části. Držím všem palce, aby současná koronavirová krize už přešla a aby se všichni – učitelé i žáci – vrátili tam, kam patří, tedy do učeben.“

V příštím týdnu bude vyhlášeno konkurzní řízení na ředitele či ředitelku naší ZŠ. Budeme děkovat, pokud budete sdílet vyhlášení konkurzu lidem, kteří by mohli usednout na uvolněnou pozici ředitele Masarykovy základní školy.

Datum vložení: 31. 3. 2021 22:11
Datum poslední aktualizace: 31. 5. 2021 15:13
Autor: Petr Vilgus

Mapový portál

ZDE

Návštěvnost stránek

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 202
TÝDEN: 2907
CELKEM: 1147278

Praha-Klánovice je jednou z 57 městských částí hl.m. Prahy. Nachází se na východní hranici Prahy. Původní "lesní obec" založil Václav Klán v roce 1878. (podrobnosti z historie Klánovic)

Úřad městské části Praha-Klánovice
U Besedy 300/8
190 14 Praha-Klánovice

Webarchivováno Národní knihovnou ČR

© 2013–2021 MČ Praha-Klánovice  Licence Creative Commons ipv6 ready
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.